Strona główna » Wadowickie Kino CENTRUM znów otwarte
KULTURA

Wadowickie Kino CENTRUM znów otwarte

Po długim zamknięciu kin, spowodowanym rozprzestrzenianiem się koronawirusa, widzowie w końcu mogą przyjść na seanse przed duży ekran.

Wadowickie kino Centrum zaprasza od 26 maja na pierwsze seanse po długiej przerwie. Otwarcie kina zainauguruje najnowszy film Pedro Almodovara „Ludzki głos”, któremu towarzyszyć będzie wywiad z reżyserem i aktorką Tildą Swinton. W nowym repertuarze kina nie zabraknie również premier filmów, które święciły triumfy podczas tegorocznej gali Oscarów: „Na rauszu”, „Minari”, czy „Sound of Metal”. Oprócz filmów oscarowych na ekranie kina Centrum wyświetlone będą filmy dla najmłodszych takie jak: „Skąd się biorą sny”, czy „Cruella”.

Nie możemy się doczekać, aż widzowie ponownie będą przeżywać filmowe emocje przed dużym ekranem w naszym kinie. Repertuar jest tak zróżnicowany, aby każdy znalazł coś dla siebie – zapewniają pracownicy wadowickiego kina.

Cały repertuar tutaj ► KINO CENTRUM

  Seanse odbywać będą się z zachowaniem aktualnych obostrzeń sanitarno-epidemicznych. W sali kinowej dostępnych jest 50% miejsc, a podczas pobytu w kinie należy zasłaniać usta oraz nos i zachowywać dystans. Na terenie kina rozmieszczone są punkty do dezynfekcji rąk, a sala jest wietrzona i dezynfekowana między seansami.

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz