Strona główna » Zabójca 49-letniej kobiety aresztowany!
BEZPIECZEŃSTWO

Zabójca 49-letniej kobiety aresztowany!

48-latek, który pozbawił życia swoją partnerkę, usłyszał zarzut zabójstwa i został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

  2 czerwca br. około 9:45 policjanci KP w Makowie Podhalańskim otrzymali zgłoszenie o znalezieniu w miejscowości Juszczyn zwłok  49-letniej kobiety. Ciało kobiety znalazł w domu jej ojciec, natomiast sąsiedzi zadzwonili na numer alarmowy i powiadomili o zabójstwie.

  Na miejscu zdarzenia wykonano oględziny pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Suchej Beskidzkiej, w trakcie których zabezpieczono siekierę, która była narzędziem zbrodni. Zwłoki decyzją prokuratora zostały skierowane do Zakładu Medycyny Sądowej. Równolegle do czynności na miejscu zabójstwa policjanci szukali sprawcy – konkubenta denatki.

  Już pół godziny później, w miejscowości Białka funkcjonariusze zatrzymali 48-latka, podejrzewanego o pozbawienie jej życia. Mężczyzna był nietrzeźwy i został osadzony w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych suskiej komendy do dyspozycji Prokuratury.

  Po wytrzeźwieniu sprawca usłyszał zarzut zabójstwa, za co może mu grozić kara dożywotniego więzienia a Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

(KWP)

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz