Strona główna » Kopalnia skarbów dla kolekcjonerów i hobbystów
STYL ŻYCIA

Kopalnia skarbów dla kolekcjonerów i hobbystów

Niektórzy wolą szperać w sklepach z antykami i innymi starociami, niż kupować fabrycznie nowe przedmioty. Dzięki temu mogą zdobyć oryginalne i nietuzinkowe ozdoby, elementy wyposażenia domu czy gadżety. Poszukiwacze takich skarbów na pewno chętnie wybiorą się na pchli targ, który już za kilka dni odbędzie się w Kętach.

Na kęckim targowisku miejskim przy ul. Jana III Sobieskiego w każdą czwartą niedzielę miesiąca organizowany jest jarmark staroci. Jak zatem łatwo się domyślić, najbliższy odbędzie już za kilka dni – 27 czerwca. To idealne miejsce dla wszelkiej maści kolekcjonerów i hobbystów. Wielu z nich na pewno “upoluje” tam coś dla siebie.

Wedle zapowiedzi, handel na pchlim targu powinien potrwać od 7.00 do 14.00. Ale najlepiej wybrać się tam przed południem. Zdarza się bowiem, że po 12.00 część sprzedających zaczyna pakować towar, a około 13.00 na targowisku panują już pustki. Dużo zależy od pogody i ruchu na jarmarku.

Sprzedawać na kęckim pchlim targu może każdy, kto chce się pozbyć używanych przedmiotów, począwszy od zabawek, przez ubrania, po różne elementy wyposażenia domu. Mile widziane są książki, płyty, kolekcje znaczków, stare monety, ozdoby, instrumenty muzyczne etc. Zatem warto przejrzeć starocie zgromadzone na strychu czy w czeluściach szaf. Może ktoś zechce je kupić? Na pchlim targu można także wymieniać się towarami. Osoby, które chciałyby wystawić tam swoje „skarby” więcej informacji na ten temat uzyskają pod numerem telefonu: (33) 844-76-00 wew. 149.

Redakcja

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz