Strona główna » Pomóżmy Brzeźnicy wygrać podwórko Nivea
SPORT I REKREACJA

Pomóżmy Brzeźnicy wygrać podwórko Nivea

Po raz kolejny polski dystrybutor kosmetyków Nivea organizuje w naszym kraju konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne place zabaw. Zbuduje ich 20 w lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów internatów. Tylko od nas zależy, czy w Brzeźnicy powstanie Podwórko Nivea!

Podwórka Nivea to miejsca, gdzie dzieci wraz z rodzicami mogą spędzać czas bezpiecznie, a zarazem ciekawie. Lokalizacja w Brzeźnicy jest jedyną na terenie powiatu wadowickiego, zgłoszoną do tegorocznego konkursu. Podwórko miałoby powstać przy ulicy Wiślanej 22. Niestety, jak na razie, głosowanie cieszyło się bardzo małym powodzeniem, toteż brzeźnicka lokalizacja znajduje się na odległej pozycji rankingu. Ale być może walka nie jest jeszcze całkiem przegrana. Wszystko zależy nie tylko od tego, ile osób zechce oddać swoje głosy, ale również od ich konsekwencji w działaniu. Nie wystarczy bowiem zagłosować raz – trzeba to robić codziennie. Warto też poprosić o pomoc rodzinę, znajomych i przyjaciół.

Każdy może oddać jeden głos w ciągu doby. Jeśli pokaźna grupa osób będzie to robiła codziennie, lokalizacja w Brzeźnicy może jeszcze wskoczyć do pierwszej dwudziestki rankingu. Głosowanie potrwa do 15 lipca. Odbywa się ono tutaj.

Redakcja

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz