Strona główna » „Młodzi” mistrzami Miejsca. Pokonali „Seniorów” aż 3:0
SPORT I REKREACJA

„Młodzi” mistrzami Miejsca. Pokonali „Seniorów” aż 3:0

DCIM100MEDIADJI_0894.JPG

17 lipca na boisku piłkarskim przy Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Miejscu, rozegrany został mecz pomiędzy młodymi mieszkańcami wspomnianej miejscowości, a tymi nieco starszymi. Zwycięsko z tego starcia wyszli ci pierwsi. Podkreślić należy, że mecz obfitował w dużą dawkę emocji i mimo jednostronnego wyniku końcowego, nie brakowało sytuacji bramkowych z obu stron.

DCIM\100MEDIA\DJI_0898.JPG

„Wygrali lepsi. „Młodzi” w znakomitym stylu zrewanżowali się „Seniorom” za porażkę sprzed dwóch lat. Te chłopaki posiadają niesamowity charakter i determinację, co było widoczne podczas tego meczu. Raz jeszcze z całą mocą im gratuluję. Nie zapominam również o „Seniorach” – dziękuję im za udział i zaangażowanie. Trzeba jednak podkreślić, że nie zawsze się wygrywa. Podsumowując – tak naprawdę to wydarzenie kolejny raz uświadomiło mnie, że mamy niesamowitych mieszkańców.”mówił w rozmowie z nami Sołtys Mateusz Przejczowski

Jak udało się nam ustalić – za rok „Seniorzy” będą mieli możliwość rewanżu. Dojdzie tylko do jednej, bardzo ważnej zmiany – mecz zostanie rozegrany na nowym boisku wielofunkcyjnym, którego budowa, dzięki staraniom Sołtysa, a zarazem Radnego Mateusza Przejczowskiego, rozpocznie się już niedługo. 

DCIM\100MEDIA\DJI_0978.JPG

Pozostaje nam tylko pogratulować zwycięskiej drużynie i życzyć co najmniej powtórki w przyszłorocznym starciu!

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz