Strona główna » Muzycznie, tanecznie i biesiadnie…
WYDARZENIA

Muzycznie, tanecznie i biesiadnie…

Ostatnia odsłona Muzycznych Wadowic już za nami. W cyklu letnich koncertów plenerowych zaprezentowały się: Orkiestra Dęta OSP Klecza Dolna oraz Ludowy Zespół Pieśni i Tańca Andrychów. Koncertowanie w Parku Miejskim połączono z tegoroczną Biesiadą. Przygotowano również atrakcje dla dzieciaków.

W niedzielne popołudnie, 5 września br. w Parku Miejskim w Wadowicach miał miejsce ostatni z letnich koncertów plenerowych. Organizowane przez LGD Wadoviana i gminę Wadowice, przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego,  koncerty zrealizowano w ramach cyklu Muzyczne Wadowice.

Zobacz – Rozbawione Wadowice

Na scenie zaprezentowała się wadowickiej publiczności Orkiestra Dęta z OSP Klecza Dolna, dając próbkę swoich wszechstronnych możliwości. Duże wrażenie wśród publiczności zrobił również występ Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca Andrychów. Zespół zaprezentował m.in. tańce w strojach Krakowiaków zachodnich.

Muzyczne koncertowanie w Parku Miejskim połączone zostało z tegoroczną edycją Biesiady Wadowickiej. Z uwagi na obostrzenia sanitarne Biesiada nie została zorganizowana w tym roku na wadowickim rynku. Impreza muzyczna w Parku Miejskim była więc dobrą okazją do zaprezentowania przez Panie z Kół Gospodyń Wiejskich swych kulinarnych talentów.

Organizatorzy zadbali również o najmłodszych. Dla dzieciaków nie zabrakło również atrakcji.

Oglądaj – Koncertowo w Parku Miejskim

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz