Strona główna » Atak na biuro Prawa i Sprawiedliwości w Wadowicach
POLITYKA I SPOŁECZEŃSTWO

Atak na biuro Prawa i Sprawiedliwości w Wadowicach

W Wadowicach doszło do ataku na Biuro Parlamentarne europosłanki Beaty Szydło i posła Filipa Kaczyńskiego. Sprawa została zgłoszona na policję, która prowadzi czynności pod kątem zniszczenia mienia. Czy poznamy sprawcę tej hejterskiej akcji?

Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach prowadzi czynności pod kątem zniszczenia mienia, w związku z atakiem na  biuro parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości w Wadowicach.

W nocy 20/21 września br. nieznany sprawca/sprawcy dokonał zniszczenia umieszczonej na frontowej ścianie budynku przy Placu Jana Pawła II w Wadowicach Tablicy informacyjnej Biura Poselskiego – Posła do Parlamentu Europejskiego Beaty Szydło oraz Posła na Sejm RP Filipa Kaczyńskiego.

W nocy dokonano próby wyrwania ze ściany budynku Tablicy informacyjnej. Przed wejściem do budynku pozostawiono kartonową tabliczkę z napisem „Pamięci ofiar polityki granicznej PiS” oraz podpalony znicz.

– Owoce działalności Franek Sterczewski Klaudia Jachira i spółki dotknęły również moje biuro poselskie w Wadowicach, które dzielę z Panią Premier Beatą Szydło. Zniszczenie i próba wyrwania tablicy właśnie jest zgłaszane policji. Zadowoleni jesteście z siebie Platforma Obywatelska? – tak akt wandalizmy skomentował w mediach społecznościowych wadowicki poseł Filip Kaczyński.

Czy śledczy doprowadzą nas do autora tego hejterskiego ataku na biuro naszych przedstawicieli w parlamencie krajowym i europejskim? Jeśli tak się stanie, opinia publiczna będzie miała szansę na poznanie motywów, czym kierował się sprawca ataku oraz czy poniesie konsekwencje za swój czyn.

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz