Strona główna » Październikowy koncert Kubańczyka w WCK
Co? Gdzie? Kiedy?

Październikowy koncert Kubańczyka w WCK

Zapraszamy miłośników dobrego bujania i hip hopowych rytmów 15 października do sali teatralnej WCK! Na naszej energicznej scenie pojawi się KUBAŃCZYK, a support przed nim zagra „młoda krew” MTZ.

Tej nocy usłyszycie na żywo Kubańczyka i jego hity takie jak: „Zwykły Chłopak”, „Lady Pank”, „Z Tobą” oraz kultowy kawałek „Zatańczysz ze mną”. Spodziewajcie się niesamowitych wrażeń i masy energicznej muzyki! Startujemy o 19:00! Publiczność rozgrzeje support MTZ (Kuba Hajok), natomiast sam Kubańczyk wystąpi o 19:30.

Kubańczyk (Jakub Klas) – polski raper, influencer i amatorski zawodnik MMA. Swoją wielką pasję do rapu odkrył za sprawą producenta muzycznego Pawbeatsa. Pierwszą EP-ką wydaną przez Kubańczyka była płyta „Dzień po dniu”. Dostała ona miano Białego Kruka, oznaczającego coś niezwykle rzadkiego i unikatowego. W 2019 roku Kubańczyk dołączył do popularnego polskiego twórcy internetowego Kruszwila i jego ekipy. W 2020 roku nawiązał współpracę z wytwórnią muzyczną Step Records i 29 maja 2020 roku wydał swój drugi album muzyczny pt. „Cały ja”. Niecały rok później, bo 2 kwietnia 2021 roku, ukazała się kolejna płyta rapera o nazwie „Młody kot”. Podobnie, jak “Cały ja” płyta zyskała wielką popularność i uznanie u fanów rapera. Jesienią tego samego roku Kubańczyk wydał swoją czwartą płytę pt. „Dzień po dniu 2”, nawiązującą do jego pierwszej EP-ki. Obecnie Kubańczyk góruje w rankingach Spotify, a w ostatnich miesiącach zyskał ponad milionową liczbę słuchaczy i grono cały czas się powiększa.

Bilety do kupienia w cenie 45 zł w sekretariacie WCK, kasie Kina Centrum oraz przez stronę WCK 

Link do zakupu biletu: https://iframe324.biletyna.pl/event/view/id/270971

Bilet w cenie 55 zł w dniu koncertu.

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz