Strona główna » Rusza nabór do Zespołu Pieśni i Tańca „Wadowice”
KULTURA

Rusza nabór do Zespołu Pieśni i Tańca „Wadowice”

Wadowickie Centrum Kultury oraz Urząd Miasta ogłaszają nabór do Zespołu Pieśni i Tańca „Wadowice”. Zespół będzie reprezentował nasze miasto na scenach międzynarodowych! Spotkanie organizacyjne odbędzie się 6 października (czwartek) w sali kameralnej Wadowickiego Centrum Kultury o godzinie 18.00. Zajęcia będą nieodpłatne!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na pierwsze spotkanie organizacyjne z instruktorką Panią Anną Wicherek-Kowalską, która prowadzi zespół regionalny „Babiogórzanie”. Spotkanie odbędzie się 6 października (czwartek) w sali kameralnej Wadowickiego Centrum Kultury o godzinie 18.00.

Uczestnictwo w zespole oprócz rozwoju pasji daje dużo innych możliwości w tym wyjazdy na przeglądy, konkursy czy festiwale i występy na scenach międzynarodowych. Wadowice mają dziesięć miast partnerskich: Sona (Włochy) Carpineto Romano (Włochy) Pietrelcina (Włochy) San Giovanni Rotondo (Włochy) Asyż (Włochy) Chicago Heights (USA) Marktl am Inn (Niemcy) Canale d’Agordo, Kecskemét (Węgry). Każde z tych miast chętnie  gości zespoły regionalne. Zespół Pieśni i Tańca „Wadowice” będzie funkcjonował przy Wadowickim Centrum Kultury, a zajęcia będą bezpłatne.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych w wieku od 7 do 107 lat na spotkanie 6 października (czwartek), które odbędzie się w sali kameralnej Wadowickiego Centrum Kultury o godzinie 18.00.


Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz