Strona główna » Wielki sukces studenckiej grupy teatralnej!!!
KULTURA

Wielki sukces studenckiej grupy teatralnej!!!

Wielki sukces spektaklu „Jak być kimś” grupy teatralnej A-TO-MY, działająca przy Wadowickim Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Spektakl na podstawie opowiadań Czechowa o zachłanności, pazerności, potrzebie zdobycia pieniędzy oraz kariery, został nagrodzony długimi brawami.

Wadowickie Centrum Kultury od czasu do czasu staje się areną niezwykłych artystycznych wydarzeń, które poruszają i inspirują publiczność. Tym razem było to spektakularne przedstawienie przygotowane przez grupę studentów z WUTW, które zaskoczyło i oczarowało wszystkich widzów. Przypomnijmy iż grupa teatralna A-TO-MY ma w swoim dorobku kilka premier. Ubiegłoroczny spektakl „Oszustka” – inspirowany jednoaktówką Ephraima Kishona – cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

Spektakl „Jak być kimś” to nie tylko okazja do wyrażenia swoich talentów artystycznych, ale również dowód na to, że wiek nie stanowi przeszkody dla twórczego działania. Artyści seniorzy podjęli się wyzwania i zaprezentowali publiczności coś niezwykłego. Brawurowa i widowiskowa gra wywarła na publiczności wielkie wrażenie. Spektakl był pełen dynamicznych i nieprzewidywalnych zwrotów akcji oraz momentów trzymających publiczność w napięciu.

Spektakl seniorów był owocem wielomiesięcznej pracy, pasji i zaangażowania grupy pracującej pod opieką reżyserską Pawła Buszewicza – absolwenta polonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Od 30 lat prowadzi amatorskie zespoły teatralne, pracuje z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi. Laureat licznych nagród i wyróżnień na przeglądach i festiwalach wojewódzkich i ogólnopolskich.

Sztuka cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony publiczności. Bilety rozeszły się błyskawicznie. Aby sprostać rosnącemu zainteresowaniu spektakl zostanie wystawiony również w Zatorze, Brzeźnicy i Tomicach.

Portal FaktyWadowice

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz