Strona główna » Udział Piotra Głowackiego odwołany
KULTURA

Udział Piotra Głowackiego odwołany

Z przykrością informujemy iż, reżyser filmu Radiostory, odwołał udział Piotra Głowackiego – 24 czerwca –  w naszym pokazie, ze względu na nieplanowane przesunięcia nagrań aktora.

Wadowickie Kino Centrum szykuje się na niezwykłe wydarzenie, które okaże się prawdziwą ucztą dla fanów kina i miłośników polskiego aktorstwa. Już 24 czerwca 2023 roku odbędzie się wyjątkowy pokaz filmu Radiostory, w którym główną rolę zagra nie kto inny, jak sam Piotr Głowacki, który będzie obecny na żywo!

„Radiostory” –  wciągająca i nostalgiczna opowieść o czasach sprzed mediów społecznościowych. W rolach głównych  wystąpił Piotr Głowacki, gwiazda filmu „Mistrz” oraz Dariusz Majchrzak („Hiacynt” ). Reżyserem jest Maciej Hydr.

„Jest rok 1991, w Polsce panuje euforia po upadku komunizmu. Do rodzinnego Gdańska, po latach emigracji, wraca Jacek (Piotr Głowacki). Chce rozkręcić własny biznes, w końcu zapuścić korzenie i znaleźć miłość. Niestety „nowa Polska” rozczarowuje. Krajową gospodarką rządzą dziki kapitalizm i wolna amerykanka, na ulicach króluje ortalion, a największym dobrem jest magnetowid VHS. Jacek nie chce się jednak poddać. Z pomocą znajomej – Kaśki (Agata Moszumańska) – uruchamia pierwsze na Wybrzeżu prywatne radio. Biznes kwitnie, a przyjaźń bohaterów przeradza się w coś więcej…”

To niesamowite wydarzenie zapewni nie tylko możliwość podziwiania talentu Piotra Głowackiego na dużym ekranie, ale również unikalną okazję do spotkania z samym aktorem. Będzie to wyjątkowa szansa, aby poznać kulisy powstawania filmu, usłyszeć ciekawostki z planu, a być może nawet zdobyć autograf od aktora.

Jeśli jesteś miłośnikiem kina i nie chcesz przegapić tego wyjątkowego wydarzenia, zarezerwuj sobie czas na wieczór 24 czerwca 2023 roku godzina 20:00. Pokaz filmu Radiostory z udziałem na żywo Piotra Głowackiego!!

Bilety do kupienia w kasie kina, sekretariacie WCK oraz przez stronę internetową wck.wadowice.pl

Link do biletów: https://iframe324.biletyna.pl/event/view/id/332301

REKLAMA

Portal FaktyWadowice

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz