Strona główna » ABBA & QUEEN orkiestrowo w Wadowicach
Co? Gdzie? Kiedy?

ABBA & QUEEN orkiestrowo w Wadowicach

Już 1 lipca zapraszamy na kolejny koncert w ramach cyklu ,,Muzyczne Wadowice”. Będzie to  niezwykłe SHOW MUZYCZNO – TANECZNE łączące nieśmiertelną muzykę zespołów ABBA i  QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu solistów, chóru i orkiestry STOWARZYSZENIA MELOARTE.

Godzinny spektakl podczas którego 40 ARTYSTÓW zaprezentuje się na Wadowickim Rynku. W programie zabrzmią m. in. takie hity jak: Bohemian Rapsody, We Will Rock You, We Are The Champions, Dancing Queen, Mamma Mia, SOS czy Waterloo. Nie zabraknie muzyki z filmu „Narodziny Gwiazdy” oraz brawurowej twórczości Bruno Marsa. Usłyszymy również autorskie aranże wybitnego muzyka i perkusisty Michała Dziewińskiego, takich utworów jak Tango Roxanne z musicalu ,,Moulin Rouge” oraz ,,Show Must Go On”. Gwiazdą tego wieczoru będzie znany muzyk, gitarzysta, kompozytor Sebastian Ruciński, który na co dzień współpracuje z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej koncertując zarówno w kraju, jak i za granicą!
Całość pokazu dopełni charakteryzacja wykonawców oraz stroje zaprojektowane przez stylistkę Monikę Sajdak.

Gośćmi specjalnymi będą: Sebastian Ruciński – gitara elektryczna, Wiktor Wyszyński – perkusja oraz tancerze Studia Finezz Wadowice.
Wydarzenie poprowadzi dla Państwa Dagmara Książek – Lisicka.

REKLAMA

Portal FaktyWadowice

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz