Strona główna » Miraculous: Biedronka i Czarny Kot – dodatkowy seans
Co? Gdzie? Kiedy?

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot – dodatkowy seans

Z ogromną radością informujemy, że z powodu niezwykle entuzjastycznego odbioru filmu “Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”, Kino Centrum Wadowice ma zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników tych wyjątkowych bohaterów na dodatkowy seans, który odbędzie się 11 sierpnia 2023 roku (piątek).

Wszyscy, którzy nie mieli jeszcze okazji zanurzyć się w przygodach Marinette i Adriena, mają teraz wyjątkową możliwość doświadczenia magii, akcji i przyjaźni, które wypełniają ekran w tym pełnym pasji filmie.

Bądźcie gotowi na niezapomnianą podróż do Paryża, gdzie tajemnicza podwójna tożsamość, pełne napięcia zwroty akcji i niezwykłe moce łączą się w emocjonującą historię.

Zachęcamy do rezerwacji biletów już teraz, ponieważ zainteresowanie seansami “Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” jest ogromne. To doskonała okazja, by razem z innymi fanami wprawić się w ducha przygody i dzielić emocjami podczas tego specjalnego seansu.

Nie przegapcie szansy na zanurzenie się w świecie Biedronki i Czarnego Kota! Spotykamy się w Kino Centrum Wadowice 11 sierpnia o godzinie 18:00.

Portal FaktyWadowice

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz