Strona główna » WCK uruchamia zapisy na zajęcia stałe!
EDUKACJA

WCK uruchamia zapisy na zajęcia stałe!

Nowy sezon to nowe propozycje! Wadowickie Centrum Kultury zapowiada swoją ofertę zajęć i warsztatów kulturalnych na rok 2023/24. A co nowego od września? Klub Smyka – zajęcia dla dzieci które skończyły 1 roku życia, Majsterkownia dla rodzin, Kurs szycia i haftu dla dzieci z Butterfly Kids, Fotografia dla juniora oraz Zumba Kids!

Większość zajęć co roku spotyka się z ogromnym zainteresowaniem, dlatego też pozostają w ofercie na kolejny rok. Dodatkowo w każdym sezonie WCK wprowadza nowe propozycje spędzania czasu wolnego. Zapisy na zajęcia uruchomione zostaną 21 sierpnia poprzez portal: strefazajec.pl.

W kulturalnych propozycjach WCK – każdy znajdzie coś dla siebie od Malucha do Seniora. Na stronie wck.wadowice.pl znajduje się pełna oferta interesujących propozycji zajęć dla tych, którzy chcą kreatywnie spędzić czas wolny, poznać ciekawych ludzi, nauczyć się czegoś nowego i poszerzyć swoje horyzonty.

Już roczne dzieci mogą dołączyć z rodzicami na zajęcia Sensoplastyki, Radosnych Nutek czy Baby Fit organizowanych w ramach nowego cyklu pn. Klub Smyka. Nie będą się nudzić również starsze dzieci na spotkaniach w Klubie Malucha: na zajęciach kinowych, naukowych, ogólnorozwojowych czy muzycznych; starsze dzieci i młodzież mogą wziąć udział w zajęciach Akademii Tańca, Wytwórni Wokalnej, otwarte jest dla nich także Studio Farby i Płótna, Scena Teatralna czy Kuźnia Ceramiczna oraz po raz pierwszy Fotografia dla juniora. Nie zabraknie także lubianych zajęć w ramach: Małych Rąk Dzieła, Animacji Poklatkowej, Małych Detektywów, Strefy Naukowca, Klubu Małego Podróżnika i Młodego Architekta. Młodzież, która lubi działać i poznawać siebie w działaniu może dołączyć do grupy wolontariuszy WCK!

Pamiętano także o dorosłych, którzy chętnie po pracy spędzą kreatywnie czas na zajęciach ceramicznych, wokalnych czy aktywnie ćwicząc jogę lub zgłębiając tajniki Latino Solo, tańców użytkowych i Tai Chi! W tym roku poszerzona zostanie również oferta w ramach Strefy Kobiet, a znany i lubiany Klub Podróżnika „Bez Paszportu” zaprasza na miesięczne spotkania już od września.

Szczegółowe opisy zajęć dostępne są na stronie wck.wadowice.pl.

Większość zajęć rozpocznie się drugiej połowie września, ale zapisać się można już od 21 sierpnia br. od godz. 8:30. Ilość miejsc do poszczególnych grup jest ograniczona. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby dołączyć do wybranej przez siebie grupy – wystarczy przejrzeć propozycje na stronie wck.wadowice.pl i zapisać się przez strefazajec.pl!

Zapisy na Wadowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku zostaną uruchomione również przez strefazajec.pl od 4 września br. Zapraszamy!

Portal FaktyWadowice

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz