Strona główna » Koncert Jazzowy “DUO – Dębski/Ścierański” – Wyjątkowy Start Świętowania Urodzin Kina Centrum
Co? Gdzie? Kiedy?

Koncert Jazzowy “DUO – Dębski/Ścierański” – Wyjątkowy Start Świętowania Urodzin Kina Centrum

W dniu 22 września, Kino Centrum zaprasza wszystkich miłośników muzyki jazzowej na niezwykłe wydarzenie, które otworzy obchody urodzin tej kulturalnej instytucji. O godzinie 19:00 na scenie Kina Centrum wystąpić będą dwaj wybitni muzycy – Krzesimir Dębski i Krzysztof Ścierański, tworząc unikalny duet jazzowy.

Krzesimir Dębski, znany jako skrzypek jazzowy, dyrygent, aranżer, i producent muzyczny, to prawdziwa legenda polskiej sceny jazzowej. Jego twórczość obejmuje nie tylko jazz, ale także muzykę filmową, komponując ścieżki dźwiękowe do tak znakomitych filmów jak “Ogniem i Mieczem” czy “Kingsajz”. Dębski jest jednym z tych artystów, którzy potrafią przenieść słuchaczy w niezwykłe muzyczne podróże, bogate w emocje i wyrafinowany warsztat.

Przeciwnie, Krzysztof Ścierański, uznawany przez miesięcznik Jazz Forum za najlepszego polskiego basistę, słynie z niezwykłej zdolności wywoływania niezapomnianych wrażeń podczas swoich koncertów. Już od ponad trzydziestu lat jego muzyka przekazuje niesamowitą energię, ciepło i wrażliwość, co sprawia, że jego występy są niezapomniane.

Koncert “DUO – Dębski/Ścierański” to nie tylko okazja do usłyszenia utalentowanych muzyków na żywo, ale także sposób na celebrację narodzin Kina Centrum. To miejsce, które od lat dostarcza niezapomnianych filmowych i muzycznych przeżyć swojej widowni, teraz samo staje się obiektem obchodów.

Muzyka jazzowa, będąca połączeniem wirtuozowskich umiejętności obu artystów, obiecuje być prawdziwym wydarzeniem kulturalnym. To niepowtarzalna okazja, by doświadczyć magii jazzu w wyjątkowym otoczeniu.

Zaplanujcie swoją wizytę w Kinie Centrum na 22 września o godzinie 19:00, i dołączcie do nas, aby świętować urodziny tego wyjątkowego miejsca, czerpiąc z muzyki, która porusza serca i dusze.

Bilety do kupienia:

https://iframe324.biletyna.pl/event/view/id/347080

Portal FaktyWadowice

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz