Strona główna »  Noc Horrorów w Kinie Centrum: Zbliża się Mroczna Noc z okazji XX lecia Kina Centrum
Co? Gdzie? Kiedy?

 Noc Horrorów w Kinie Centrum: Zbliża się Mroczna Noc z okazji XX lecia Kina Centrum

Jubileusz XX-lecia zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią nadchodzi czas na wyjątkowe wydarzenia kulturalne. Kino Centrum, obchodzące swoje urodziny, przygotowuje coś wyjątkowego dla miłośników filmów grozy. To będzie noc, którą z pewnością zapamiętamy – Noc Horrorów!

Już 22 września, od godziny 21:30, w siedzibie Kina Centrum, odbędzie się prawdziwa uczta dla fanów horrorów. Na ekranie zobaczymy dwa przerażające filmy: “Pajęczyna” oraz “Demeter: przebudzenie zła”. To doskonała okazja, by poczuć dreszczyk emocji i zanurzyć się w światach pełnych napięcia i tajemnic.

To jednak nie koniec atrakcji, jakie przygotowali organizatorzy. Podczas Nocy Horrorów czeka na Was konkurs na najlepsze przebranie. To doskonała okazja, by wykazać się swoją kreatywnością i odwagą, prezentując się w efektownym kostiumie zainspirowanym światem horrorów. Fantastyczne nagrody czekają na zwycięzców!

Dodatkowo, specjalnie dla uczestników Nocy Horrorów, wolontariat WCK (Wrocławskie Centrum Kultury) zadba o niezapomnianą atmosferę. Przygotują oni specjalny wystrój, który wprowadzi Was w mroczny nastrój filmów, dodając odrobinę tajemniczości do całego wydarzenia.

Noc Horrorów w Kinie Centrum to doskonała okazja, by przekonać się, czy potraficie stawić czoła strachom i przerażającym historiom na dużym ekranie. To także okazja do spotkania się z innymi miłośnikami kina grozy, wymiany wrażeń i dyskusji na temat ulubionych filmów.

Nie przegapcie tej wyjątkowej nocy pełnej emocji, tajemnic i strachu! Zapiszcie datę – 22 września, godzina 21:30, Kino Centrum. Przygotujcie swoje najlepsze przebrania i gotowi na dreszczyk emocji – Noc Horrorów już niebawem!

Link do biletów:
https://iframe324.biletyna.pl/event/view/id/354462

Portal FaktyWadowice

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz