Strona główna » XX Lecie Kina Centrum w Wadowicach: Dzień Pełen Filmowych i Rozrywkowych Atrakcji
Co? Gdzie? Kiedy?

XX Lecie Kina Centrum w Wadowicach: Dzień Pełen Filmowych i Rozrywkowych Atrakcji

Wadowice to miasto, które przez dwie dekady dostarczało swoim mieszkańcom i odwiedzającym niezapomnianych chwil w kulturze filmowej. Kino Centrum świętuje swoje XX lecie z wielką pompą, przygotowując niezwykły dzień pełen filmowych i rozrywkowych atrakcji. Niedziela, 24 września, będzie wyjątkowym dniem, skierowanym do najmłodszej publiczności, ale także do wszystkich, którzy chcą się z nami świętować.

Dla Dzieci: “Titina” o 10:30

Rozpoczniemy dzień od godziny 10:30 od magicznej bajki “Titina”. To opowieść, która zabierze najmłodszych widzów w świat baśni i marzeń, pełen przygód i niezwykłych postaci. Ale to nie koniec! Przed samym seansem przygotowaliśmy milusińskie zabawy, animacje i mnóstwo niespodzianek, które sprawią, że poranek będzie jeszcze bardziej uroczy.

Dla Młodzieży: “Lato, kiedy nauczyłam się latać” o 13:00

Po bajce, o godzinie 13:00, zapraszamy młodzież na film “Lato, kiedy nauczyłam się latać”. To historia, która porusza temat dorastania i odkrywania własnej tożsamości. Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek! Przed seansem przygotowaliśmy fascynujące atrakcje, które wzbogacą filmowe doświadczenie. Po projekcji odbędzie się także spotkanie i rozmowa na temat tego, “Czy trudno być nastolatkiem?”, gdzie będziecie mogli dzielić się swoimi myślami i doświadczeniami.

Dla Młodych Odkrywców: Warsztaty “Wirtualna Rzeczywistość – W Teorii i Praktyce”

Dla młodszej widowni w wieku 9 – 13 lat przygotowaliśmy także wyjątkowe warsztaty pt. “Wirtualna Rzeczywistość – W Teorii i Praktyce”. To okazja do zanurzenia się w fascynujący świat technologii, gdzie będziecie mogli poznać tajniki wirtualnej rzeczywistości i zrozumieć, jak działa ta innowacyjna technologia.

Wieczorem: Koncert Andre Rieu “Miłość mieszka pośród nas” o 16:00

Ale to jeszcze nie koniec naszych jubileuszowych atrakcji! O godzinie 16:00 tego samego dnia, również 24 września, zapraszamy Was na najnowszy koncert Andre Rieu “Miłość mieszka pośród nas”. To muzyczne wydarzenie, które poruszy serca i dusze, dostarczając niezapomnianych emocji.

XX Lecie Kina Centrum to nie tylko jubileusz kina, ale także święto naszych widzów, którzy przez dwie dekady byli z nami, wspierając naszą pasję do filmu. Dziękujemy za każdy moment, który razem przeżyliśmy i za to, że jesteście częścią naszej historii.

Dołączcie do nas, aby świętować 20-lecie Kina Centrum i razem tworzyć kolejne, niezapomniane filmy w naszej historii. To będzie dzień pełen emocji, radości i rozrywki, który zostanie na długo w Waszej pamięci.

https://iframe324.biletyna.pl/event/view/id/354478 – Titina

https://iframe324.biletyna.pl/event/view/id/354483 – Lato, kiedy nauczyłam się latać

https://www.strefazajec.pl/course/view/id/53119  – Warsztaty dla młodzieży „Wirtualna rzeczywistość – w teorii i praktyce”.

https://iframe324.biletyna.pl/event/view/id/338027 – Andre Rieu – Miłość Mieszka pośród nas

Portal FaktyWadowice

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz