Strona główna » Twórcze Spotkanie przy Herbacie: Warsztaty Wianków Adwentowych
STYL ŻYCIA

Twórcze Spotkanie przy Herbacie: Warsztaty Wianków Adwentowych

Cieszymy się, że możemy was ponownie zaprosić na kolejne, pełne kreatywności “Twórcze Spotkanie przy Herbacie”. Tym razem spotykamy się 14 listopada o godzinie 18:00 w Starym Kinie, aby razem stworzyć piękne wianki adwentowe.

Co nas czeka?
Każdy uczestnik będzie mógł dać upust swojej wyobraźni i twórczości, tworząc własny wianek adwentowy. To nie tylko zajęcia artystyczne, ale także chwila spędzona w miłym towarzystwie, pełna inspiracji i herbaty!

 Informacje praktyczne:
– Koszt udziału:40 zł/os.
– Co w cenie? Materiały dekoracyjne i plastyczne, kawa, herbata oraz gwarancja twórczej atmosfery!
– Zapisy i wpłaty: Do 5 listopada 2023 r. Zapisy są obowiązkowe i można je dokonać zarówno osobiście w Starym Kinie, telefoniczne, jak i online na [www.ckstkalwaria.com](www.ckstkalwaria.com). Prosimy o dokonanie wpłaty w celu zabezpieczenia miejsca, pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona ze względu na konieczność zakupu odpowiedniej ilości materiałów.

Kto poprowadzi warsztaty?
Nasze spotkanie będzie prowadzone przez utalentowaną Małgorzatę Stanek oraz członków grupy Twórczy Ferment. To gwarancja, że każdy uczestnik będzie mógł czerpać z bogactwa ich doświadczenia i talentu.

Data: 14 listopada 2023 r. (wtorek)
Godzina: 18:00
Miejsce: Stare Kino, ul. Mickiewicza 4

Kolejne spotkania:

– 12.12.2023

– 16.01.2024

– 13.02.2024

– 5.03.2024

– 18.04.2024

– 14.05.2024

“Twórcze Spotkania przy Herbacie” to nie tylko czas na odpoczynek od codziennych obowiązków, ale również okazja do twórczego rozwoju oraz spotkania z innymi pasjonatami rękodzieła. Dołączcie do nas i wspólnie spędźmy czas na tworzeniu czegoś wyjątkowego!

Czekamy na Wasze zapisy i nie możemy się doczekać wspólnego tworzenia!

Portal FaktyWadowice

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz