Strona główna » Karina Opyrchał rozgrzeje tegoroczną jesień ognistym „Temperaamentem”. Poznajcie jej najnowszy utwór
LUDZIE

Karina Opyrchał rozgrzeje tegoroczną jesień ognistym „Temperaamentem”. Poznajcie jej najnowszy utwór

„Temperament” to latynoski energiczny vibe zarówno w brzmieniu jak i w słowach. To utwór opowiadający o sile niezależnych i odważnych kobiet, które oddają hołd same sobie. 

Od czasu premiery mojego ostatniego singla “Przepraszam” postanowiłam wrócić do korzeni muzycznych w zupełnie innej, dojrzałej odsłonie. Zdjęłam z siebie wstyd i presję oraz wszystko to, z czym było mi nie po drodze. Postawiłam tutaj na samowystarczalność i ognistą kobiecość, którą my kobiety w sobie nosimy nie zdając sobie nawet z tego sprawy.

Karina Opyrchał, to pochodząca z Wadowic, 29 letnia wokalistka, obecnie mieszkająca w Hamburgu. Nie jest debiutantką. Na scenie muzycznej jej znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczny i temperamentny styl bycia, który podkreśla w swoich wyzwaniach artystycznych i kontrowersyjnych strojach. Wadowiczanka jest autorką tekstów i muzyki oraz absolwentką Szkoły Wokalno – Aktorskiej w Krakowie. Jest laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych w Polsce oraz zagranicą. Jednym z największych osiągnięć artystki jest zajęcie I miejsca na Międzynarodowym Festiwalu w Pradze. Zimą tego roku ukazał się jej nostalgiczny singiel “Przepraszam”, do którego napisała tekst i muzykę. Teraz przyszedł czas na nową, dojrzałą odsłonę wokalistki.

www.facebook.com/KarinaOpyrchalPL/
www.instagram.com/karina_opyrchal/
https://www.youtube.com/@KarinaOpyrchal

Portal FaktyWadowice

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz