Strona główna » Dwa wyjątkowe koncerty „Przy Lampce” w WCK!
Co? Gdzie? Kiedy?

Dwa wyjątkowe koncerty „Przy Lampce” w WCK!

Wadowickie Centrum Kultury zaprasza na dwa wyjątkowe koncerty organizowane w ramach znanego i lubianego koncertu „Przy Lampce”. Legenda polskiej piosenki poetyckiej – Robert Kasprzycki wystąpi w najbliższy piątek 27 października, w WCK, a tydzień późnej w sobotę 4 listopada odbędzie się koncert zespołu MASOVIAN MANTRA – niezwykłe połączenie jazzu, mazowieckiej, tradycyjnej muzyki ludowej i… muzycznych Indii!

Robert Kasprzycki to artysta, znany przede wszystkim ze swojego przeboju „Niebo do wynajęcia”, którego utwory stanowią kanon polskiej piosenki poetyckiej. Jego debiutancki album był pełen przejmujących piosenek, a niektóre z nich trafiły do śpiewników, zachowując swoją popularność przez lata. W twórczości Kasprzyckiego można odnaleźć inspiracje różnymi gatunkami muzycznymi, od flamenco po jazz, od popu po folka. Na koncercie „Przy Lampce” publiczność będzie miała okazję doświadczyć nie tylko pięknych dźwięków, ale także niezwykłej charyzmy artysty. Kasprzycki słynie z niesamowitej energii, wyjątkowego poczucia humoru i interakcji z widzami. Koncert Roberta Kasprzyckiego odbędzie się 27 października 2023 roku o godzinie 19:00 w Wadowickim Centrum Kultury.

A już 4 listopada na widzów czeka wieczór pełen wspaniałej muzyki, emocji i improwizacji w niecodziennym klimacie jazzu, mazowieckiej, tradycyjnej muzyki ludowej i… muzycznych Indii! Będzie to zatem swoisty „muzyczny klub podróżnika” w wykonaniu MASOVIAN MANTRA, którego liderem i pomysłodawcą jest Michał Barański. Dopełnieniem koncertu będzie wielobarwna, energetyczna i egzotyczna muzyka Indii z wykorzystaniem unikalnej techniki hinduskiej perkusji wokalnej „konnakol”. To będzie muzyczna uczta dla prawdziwych koneserów!

Koncerty „Przy Lampce” to nie tylko muzyka, ale także niepowtarzalna atmosfera, której dopełnieniem jest z pewnością lampka dobrego wina lub rzemieślniczego piwa serwowanego jak zwykle przez wadowicką „Galicjankę”.

Bilety dostępne pod linkiem:

https://iframe324.biletyna.pl/event/view/id/353898 – bilety Robert Kasprzycki

https://iframe324.biletyna.pl/event/view/id/368069 – bilety Masovian Mantra

Portal FaktyWadowice

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz