Strona główna » Noc Horrorów: Niezapomniana Halloweenowa Przygoda w Kinie Centrum
Co? Gdzie? Kiedy?

Noc Horrorów: Niezapomniana Halloweenowa Przygoda w Kinie Centrum

W najstraszliwszą noc roku, Kino Centrum otwiera swoje drzwi na wyjątkowe wydarzenie – Noc Horrorów. W dniu 31 października, o godzinie 22:00, widzowie zanurzą się w mroczny świat pełen tajemnic, strachu i niesamowitych atrakcji, które sprawią, że Halloween będzie niezapomnianym przeżyciem.

Wśród wielu atrakcji nie mogło zabraknąć oczywiście filmów. Będzie można obejrzeć coś wyjątkowego: przedpremierowe seanse dwóch niezwykle intrygujących produkcji – “Sprawca” oraz “Violetta”. Już od godziny 21:30, Kino Centrum zaprasza wszystkich zainteresowanych do holu teatralno-kinowego, gdzie Wolontariusz zaserwuje quizy i przygotują niejedną niespodziankę. To doskonała okazja, aby wczuć się w atmosferę filmowych propozycji. W przerwie każdy będzie miał okazję skosztować strasznie smacznych przekąsek.

Program Filmowy:

SPRAWCA – godz. 22:00 Reżyserka Jennifer Reeder zabierze widzów w mroczną podróż przez historię zbuntowanej nastolatki, która odkrywa tajemnice rodzinnej magii i stawia czoła nieznanych koszmarów. Jonny, główna bohaterka, w dniu swoich 18. urodzin dziedziczy nadprzyrodzoną moc znaną jako “Wieczność”. Ta moc stanie się kluczem do odkrycia tajemnic porwań jej kolegów z klasy. “Sprawca” to film, który z pewnością poruszy każdego – niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem tradycyjnego horroru czy szukasz czegoś zupełnie nowego. Czas trwania: 101 min.

VIOLETTA – godz. 23:45 Historia dziecięcych zaginięć w małym miasteczku Miles stawia je w stanie szoku. Chora matka, Sonia, obawia się, że nieuchwytna zła siła wkrótce pozbawi wzroku jej 11-letnią córkę, Violettę. Czas trwania: 92 min.

Bilety i Szczegóły:

  • Data: 31 października
  • Godzina: 22:00
  • Lokalizacja: Kino Centrum
  • Cena biletu: 30 zł

Jeśli jesteś gotowy na niezapomnianą dawkę strachu i emocji, Noc Horrorów w Kinie Centrum jest miejscem, gdzie te wszystkie przeżycia się zrealizują. Doświadczysz niesamowitego klimatu Halloweenowej nocy, pełnej nieznanych historii i strasznych tajemnic. Przygotuj się na przerażającą przygodę!

Portal FaktyWadowice

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz