Strona główna » Więźniowie wyjdą na teren miasta
POLITYKA I SPOŁECZEŃSTWO

Więźniowie wyjdą na teren miasta

Burmistrz Wadowic wyznaczył jednostki na terenie Wadowic, w których wykonywana będzie praca wskazana przez sąd w czasie wykonywania kary ograniczenia wolności oraz praca społecznie użyteczna. Są to:

  1. Wadowickie Centrum Kultury im. M. Wadowity, Wadowice, ul. Teatralna 1 (zgodnie z możliwościami zakładu do 2 osób miesięcznie po 20-40 godzin miesięcznie  – praca  w godzinach od 7 do 23, możliwość pracy w weekendy).
  2. Urząd Miejski w Wadowicach, Wadowice, Plac Jana Pawła II 23, (zgodnie z możliwościami    zakładu do 5 osób miesięcznie po 16 godzin tygodniowo – praca w godzinach od 6 do 14, od poniedziałku do soboty, zakres prac będzie obejmował prace porządkowe związane z ręcznym utrzymaniem czystości i porządku na terenach stanowiących własność Gminy Wadowice).
  3. Kryta Pływalnia „Delfin”, Wadowice, ul. Bałysa 1, (zgodnie z możliwościami zakładu do 2 osób miesięcznie do 40 godzin tygodniowo, praca w systemie dwuzmianowym tj. w godzinach od 6:00 do 14:00 lub od 14:00 do 22:00, możliwość pracy w weekendy).
  4.  „KOMWAD” Spółka z o.o., Wadowice, ul. Nadbrzeżna 58, (zgodnie z możliwościami zakładu do 5 osób miesięcznie po 24 godziny, pod warunkiem, że osoby skierowane wcześniej odpracują swoje godziny i tym samym zwolnią miejsca następnym skazanym).
  5.  Przedsiębiorstwo Komunalne „EKO” Sp. z o.o., Chocznia, ul T. Kościuszki 304, (maksymalnie 5 osób do 5-6 godzin dziennie, praca polega na pomocy przy sprzątaniu na terenie firmy i poza jej granicami oraz pomocy przy segregacji odpadów szklanych).

Portal FaktyWadowice

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz