Strona główna » Miłość w Akcji – walentynki w Kinie Centrum Wadowice.
Co? Gdzie? Kiedy?

Miłość w Akcji – walentynki w Kinie Centrum Wadowice.

Wadowickie Kino Centrum nie zapomniało o dniu zakochanych i organizuje dla wszystkich zainteresowanych specjalny seans komedii romantycznej, konkurs filmowy oraz różne, dodatkowe atrakcje. Pyszne kolacje na tę okazje ufundowały restauracje z Wadowic: Parkowa Galicjanka, Happy Salad i Pizzeria Piazza Italia.

Kto wybierze się w walentynkowy wieczór do kina, nie będzie narzekał na nudę. Już o godz. 19:00 odbędzie się specjalny seans filmu „Opadające liście” w ramach cyklu „środAwisko 19:00” Dzięki wsparciu finansowemu Stowarzyszenia Kin Studyjnych przed seansem będzie można wysłuchać prelekcji wprowadzającej do filmu. Poprowadzi ją Bogdan Wasztyl – reporter, dyrektor i redaktor naczelny TVP 3 Kraków, laureat wielu nagród dziennikarskich, Autor, współautor, redaktor i wydawca książek, scenarzysta, reżyser i producent filmowy filmów dokumentalnych („Pod Giewontem”, ”Pamięć. Tajemnice lasów Piaśnicy”, „Niezłomni. Pod „Pilecki”, „Lustro”, „Nieobojętni”).

O godz. 21:00 na widzów czeka drugi sens „Miłość jak miód” – polska, komedia romantyczna. Kino zachęca wszystkich do udziału w konkursie na najciekawszy filmik, w którym można zawrzeć wyznanie miłosne/przyjacielskie, podziękowanie bliskiej osobie czy dobre słowo. Filmy należy przesyłać na adres kino@wck.wadowice.pl. Przesłane filmiki zostaną wyświetlone na dużym ekranie tuż przed seansem. Regulamin i szczegóły konkursy dostępne na stronie: wck.wadowice.pl. Na autorów najlepszych filmowych wyznań czekają bony na kolację.

Portal FaktyWadowice

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz