Strona główna » Brzeźniczanka w jury You Can Dance
STYL ŻYCIA

Brzeźniczanka w jury You Can Dance

Telewizja Polska zdecydowała się wskrzesić talent show, który emitowała w latach 2007–2012 i 2015–2016 – „You Can Dance”. Castingi do programu już ruszyły, a jego premiera planowana jest na jesień tego roku. Nowa edycja ma lokalny akcent. Wśród jurorów znalazła się bowiem Klaudia Antos, tancerka pochodząca z Brzeźnicy.

Klaudia Antos, która obecnie mieszka w Los Angeles, była uczestniczką ostatniej z dotychczasowych polskich edycji „You Can Dance”. Zajęła w nim ósme miejsce, ale ta stosukowo odległa pozycja bynajmniej nie podcięła jej skrzydeł. Udział w programie nadał tempa karierze tancerki. Po jego zakończeniu Klaudia Antos dostała angaż w formacji tanecznej Agustina Egurroli. Później naukę tańca kontynuowała w Stanach Zjednoczonych. A w lutym ubiegłego roku młoda artystka z Brzeźnicy wystąpiła u boku samej Jennifer Lopez!

Teraz tancerka ocenia uczestników w reaktywowanym talent show „You Can Dance”, którego tytuł zawiera jeszcze dopisek: „nowa generacja”. Program ma podobną formułę do tego, w którym rywalizowała Klaudia Antos, ale adresowany jest do znacznie młodszych osób – dzieci od 8 do 13 lat. Oprócz Klaudii Antos w jury zasiedli Agustin Egurrola oraz Misha Kostrzewski (brat Małgorzaty Rozenek).

Redakcja

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz