Strona główna » Michał Szczygieł na wadowickim rynku
Co? Gdzie? Kiedy?

Michał Szczygieł na wadowickim rynku

Już w najbliższy piątek 9 lipca usłyszycie Michała z najnowszym repertuarem z pachnącej nowością płyty „Tak jak chcę”! 

Michał Szczygieł to jedna z najciekawszych postaci młodego pokolenia na rodzimej scenie muzycznej. Dał się poznać szerszej publiczności w 2017 r., jako finalista 8 edycji The Voice of Poland. Rok później, szturmem wdarł się na polski rynek muzyczny debiutanckim singlem ‘Nic Tu Po Mnie’, za który zgarnął podwójną platynową płytę oraz nominację do Fryderyka. Utwór zawojował rozgłośnie radiowe w całym kraju, a klip do utworu doczekał się przeszło 20 mln odsłon na Youtube.

Wiosną 2020 r. Michał powrócił z singlem ‘Tak Jak Chcę’ udowadniając, że dynamiczne, popowe produkcje, przywołujące na myśl dobrą, niczym nieskrępowaną zabawę to jego żywioł. Lato 2020 r. to czas Michała i Sobla. Ich wspólny wakacyjny numer ‘Daj Mi Znać’ przez wiele tygodni okupował listy przebojów w całym kraju, jednocześnie bijąc rekordy popularności w serwisach streamingowych i osiągając przeszło 15 mln wyświetleń na Youtube.

W 2021 r. Michał nie zamierza zwalniać tempa. U nas zaprezentuje m.in. debiutancki album „Tak jak chcę”.

Koncert odbędzie się w ramach projektu „Muzyczne Wadowice”, którego współorganizatorami są Gmina Wadowice i Stowarzyszenie LGD Wadoviana, przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Impreza odbędzie się zgodnie z obowiązującymi przepisami dot. reżimu sanitarnego. Maksymalna liczba niezaszczepionych na koncercie wynosi 250 osób. Uczestników obowiązują maseczki ochronne i zachowanie odległości 1,5 metra od innych uczestników koncertu.

Wstęp wolny

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz