Strona główna » Zamykają Kalwariankę
GOSPODARKA

Zamykają Kalwariankę

Obiekt hotelowy mieszczący się na ternie MKS Kalwarianka będzie zamykany od godz. 22-giej. To nie koniec utrudnień, parking przed stadionem idzie do remontu, od 12 lipca będzie zamknięty.

Dyrekcja Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Kalwarii Zebrzydowskiej podjęła decyzję o wprowadzeniu ograniczeń w funkcjonowaniu obiektu hotelowego, usytuowanego na terenie MKS Kalwarianka. Od godziny 22-giej obiekt będzie zamykany. Ma to ukrócić nocne wybryki na obiekcie i poprawić bezpieczeństwo. Nocnego spokoju na terenie Kalwarianki ma pilnować wynajęta firma ochroniarska.

To nie koniec zmian związanych z kalwaryjskim klubem. Od 12 lipca br. zostanie zamknięty parking przed stadionem. Ta decyzja podyktowana jest planowanym remontem, który zostanie wykonany dzięki wsparciu finansowym z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Warto dodać, że na stadionie prowadzony jest remont bieżni. Projekt przewiduje wykonanie 400-metrowej bieżni z sześcioma torami, skoczni do skoku w dal oraz trójskoku wraz z rozbiegiem

Ta inwestycja otrzymała dofinansowanie w kwocie 2 mln zł z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych oraz 124 tys. zł  w ramach projektu „Małopolska Infrastruktura Rekreacyjno-Sportowa – MIRS”.

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz