Strona główna » Nowy prezes Kalwarianki, zmiany w zarządzie
SPORT I REKREACJA

Nowy prezes Kalwarianki, zmiany w zarządzie

Piotr Zadora został nowy prezesem MKS Kalwarianka. Uzupełniono też skład zarządu klubu. Zadaniem nowych władz będzie przygotowanie klubu do obchodów jubileuszu 100-lecia, który przypada na 2023 rok.

W poniedziałek, 12 lipca br. Nadzwyczajne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Miejskiego Klubu Sportowego Kalwarianka dokonało wyboru nowych władz klubu.

Nowym prezesem klubu został Piotr Zadora. Do prezydium zarządu weszli także:

Adrian Sadowski, Dawid Rupa, Grzegorz Wypiór oraz Grzegorz Makówka.

Członkami zarządu zostali również wybrani: Łukasz Kryjak, Rafał Bucki, Adam Frączek, Mariusz Opyrchał, Wacław Hobrzyk, Grzegorz Jagosz i Andrzej Ziemla.

– Najważniejszy powód objęcia steru Kalwarianki, oczywiście oprócz woli Zarządu, który mnie wybrał na funkcję prezesa, to sentyment i przywiązanie do tego klubu. Jestem mieszkańcem Kalwarii Zebrzydowskiej, od dziecka trenowałem w grupach młodzieżowych MKS-u. Myśl o tym, aby wspomóc klub, towarzyszyła mi zawsze. Teraz mogę to zrealizować – powiedział portalowi powiatlive.pl Piotr Zadora, nowo wybrany prezes MKS Kalwarianka – Prowadzenie klubu i organizacja 100-lecia to wielkie wyzwanie, udało się nam jednak wybrać dwunastu członków zarządu i wierzę że razem damy radę! Cieszy mnie fakt, że oprócz nowych twarzy w strukturach klubu, udało się zatrzymać wieloletnich, oddanych działaczy z ustępującym prezesem Grzegorzem Makówką na czele. Byłemu prezesowi należą się ogromne słowa uznania za pracę, jaką wykonał w klubie, jestem dumny że zgodził się razem z nami napisać kolejny rozdział w historii Kalwarianki – dodaje nowy prezes.

Przed nowym zarządem klubu, oprócz zakresu sportowego, stoi również organizacyjne wyzwanie. To ten zarząd zajmie się przygotowaniem Kalwarianki do obchodów jubileuszu 100-lecia działalności klubu, który będzie obchodzony w 2023 roku.

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz