Strona główna » Niedzielna odsłona Dni Andrychowa
KULTURA

Niedzielna odsłona Dni Andrychowa

Niedziela była trzecim, ostatnim akcentem tegorocznych Dni Andrychowa. Organizatorzy zadbali o to, aby na scenie w Parku Miejskim, a także na Placu Mickiewicza działo się…

W niedzielę, 22 sierpnia br. podczas ostatniej odsłony Dni Andrychowa 2021 na scenie w Parku Miejskim zaprezentowała się, podczas ponad godzinnego występu Kapela Góralska NA OBYRTKE.

Ludowy klimat pieśniami, muzyką, tańcami i pięknymi strojami podtrzymał Zespół Pieśni i Tańca ANDRYCHÓW. W programie występów Zespołu uwzględniono również pierwszy od nastania pandemii koncert grupy dziecięcej.

Z kolei Orkiestra Dęta OSP w Roczynach przedstawiła klasyczne utwory dla orkiestr dętych, ciekawe aranżacje muzyki filmowej, jak również utwory znanych polskich wykonawców. Na koniec zrobiło się rockowo, a to za sprawą zespołu OSTATNI W RAJU.

Uzupełnieniem koncertowej uczty była przygotowana na placu Mickiewicza wystawa prac artystów z Grupy Twórców „MY”. Przeprowadzono również warsztaty rysunku dla każdego, prowadzone przez artystów ze Stowarzyszenia GT MY. Natomiast Maltańska Służba Medyczna przeprowadziła szkolenia  na manekinach dorosłego oraz dziecka z udzielania pierwszej pomocy, Dodatkowo przygotowano dla dzieci strefę rekreacyjną i kącik animacyjny oraz dla wszystkich strefę gastronomiczną.

Niedziela była ostatnim dniem tegorocznych Dni Andrychowa. Andrychowianie podczas trzech dni mieli okazję do odpoczynku i rozrywki. Z szerokiej muzycznej palety każdy mógł wybrać coś interesującego dla siebie. A piękna pogoda sprzyjała do wyjścia na miasto całymi rodzinami.

Zobacz ► Finał Dni Andrychowa

Foto: Jarosław Skupień

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz