Strona główna » Policja poszukuje mężczyzn widocznych na monitoringu
BEZPIECZEŃSTWO

Policja poszukuje mężczyzn widocznych na monitoringu

Policja informuje, że uwiecznieni na monitoringu mężczyźni brali udział w oszustwach. Pokrzywdzeni stracili telefony komórkowe, za które nie otrzymali zapłaty. Kamery paczkomatów zarejestrowały wizerunki poszukiwanych mężczyzn. Jeśli rozpoznajesz na nagraniu któregoś z nich skontaktuj się z policją na numer alarmowy 112.

Film numer 1: Rzut z kamery umieszczonej przy ekranie paczkomatu. Na nagraniu widoczny młody mężczyzna patrzący w ekran paczkomatu i wybijający kody odbioru. Mężczyzna ma na twarzy komin, włosy charakterystycznie przystrzyżone, boki krótko, góra dłużej, oczy ciemne – czarne lub brązowe. Ubrany jest w ciemną bluzę.

Lipnowscy policjanci prowadzą sprawę dotyczącą klasycznych oszustw podczas sprzedaży internetowej telefonów komórkowych. Pokrzywdzeni z terenu powiatu lipnowskiego nigdy nie otrzymali zapłaty za przekazany towar. Aparaty telefoniczne odebrane zostały w paczkomatach na terenie Krakowa. Policjanci z lipnowskiej komendy pracują nad rozwiązaniem sprawy.

Film numer 2: Rzut kamery z prawej strony paczkomatu. Na nagraniu widoczny mężczyzna przy paczkomacie wbijający kody odbioru paczki. Po wybraniu kodu skrytka otwiera się. Mężczyzna zabiera zawartość i odchodzi. Chłopak ubrany jest w czarną bluzę, dżinsy i czarne sportowe buty z białą podeszwą. Ma włosy charakterystycznie przystrzyżone, boki krótko, góra dłużej. Na twarzy ma komin.

Sprawcami są młodzi mężczyźni. Jeden ubrany ciemną czapkę z daszkiem i czarną pikowaną kurtkę, ciemne spodnie i białe sportowe buty. Drugi miał na sobie czarną bluzę, dżinsy i czarne sportowe buty z białą podeszwą. Miał także charakterystyczna fryzurę widoczną na wizerunku.

Film numer 4: Rzut z kamery umieszczonej przy ekranie paczkomatu. Na nagraniu widoczny młody mężczyzna patrzący w ekran paczkomatu i wybijający kody odbioru. Mężczyzna trzyma w rękach szary telefon. Na głowie ma ciemną czapkę z daszkiem. Ubrany jest w czarną pikowaną kurtkę. Ma jasne, szare lub niebieskie oczy. Po wybiciu kodów odbioru odchodzi. Na twarzy ma czarna maseczkę.

Jeśli rozpoznajesz któregoś z widocznych na monitoringu mężczyzn skontaktuj się z dyżurnym lipnowskiej komendy pod numerem telefonu: 514 970 571, lub policjantem prowadzącym sprawę: 47753827 bądź zadzwoń na nr alarmowy 112.

Film numer 5: Rzut z kamery z lewej strony paczkomatu. Na nagraniu widoczny mężczyzna podchodzący do paczkomatu. Następnie wbijający kody odbioru paczki. W ręku trzyma telefon. Po wybraniu kodu otwiera się skrytka pocztowa. Mężczyzna zabiera paczkę i odchodzi. Chłopak ma na głowie ciemną czapkę z daszkiem. Ubrany jest w czarną pikowaną kurtkę i ciemne spodnie oraz białe sportowe buty.

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz