Strona główna » Onanizował się przed dziewczynką
BEZPIECZEŃSTWO

Onanizował się przed dziewczynką

W połowie października br. w komisariacie policji zjawiła się kobieta i zawiadomiła o kilkukrotnym obnażaniu się i onanizowaniu przez starszego mężczyznę na oczach jej małoletniej córki, co miało miejsce na ulicy, w czasie gdy dziewczynka wracała ze szkoły podstawowej do domu.

Policjanci szybko ustalili personalia sprawcy i zatrzymali go jeszcze tego samego dnia. To 53-latek z powiatu krakowskiego. Okazało się, że tydzień wcześniej ten sam mężczyzna został zatrzymany przez policjantów za znęcanie się nad członkiem swojej rodziny, do czego, jak ustalili policjanci, dochodziło od około 20 miesięcy. Wówczas, po przeprowadzeniu całej procedury i założeniu niebieskiej karty, sprawca usłyszał zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego nad członkiem rodziny (za co grozi 5 lat pozbawienia wolności), a prokurator zastosował wobec niego środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru i zakazu kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonej.

Teraz, po zatrzymaniu 53-latka i ogłoszeniu mu zarzutów prezentowania małoletniej innej czynności seksualnej (za co grozi 3 lata pozbawienia wolności), 15 października br., sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej w Miechowie zastosował wobec 53-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Tagi

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz