Strona główna » Zaczyna się laba! Uczniowie odebrali świadectwa
EDUKACJA

Zaczyna się laba! Uczniowie odebrali świadectwa

Wakacje można uznać za oficjalnie rozpoczęte. W szkołach na naszym terenie większość klas ma już za sobą zakończenie roku szkolnego. Na twarzach dzieci i nastolatków opuszczających szkolne mury nie brakowało uśmiechów. Choć nie wszyscy dostali takie świadectwa, o jakich marzyli, perspektywa dwóch miesięcy laby była dla nich wystarczającym powodem do radości.

Miniony rok szkolny nie należał do typowych. Uczniowie niewiele czasu spędzili w klasach, w towarzystwie rówieśników. Przez większą część obu semestrów mieli nauczanie zdalne. Nie ułatwiało im to przyswajania wiedzy. W szkolne mury wrócili dopiero miesiąc temu. Mimo że powrót do klasycznych lekcji przyjęli z dużą ulgą, koniec roku szkolnego przywitali równie entuzjastycznie, jak w minionych latach.

Mam nadzieję, że po wakacjach nauka będzie się odbywała już normalnie. To był bardzo trudny rok szkolny . Myślę, że nie tylko dla mnie i moich równieśników, ale wszystkich uczniów. Bardzo tęskniłam za codziennymi spotkaniami z koleżankami z klasy. Poza tym, lekcje online nie sprzyjają nauce. W szkole o wiele łatwiej jest się skupić na przerabianym temacie niż przed monitorem komputera – twierdzi Ola, piętnastolatka z Andrychowa.

Redakcja

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz