Strona główna » Wadowice zapraszają na Piknik Militarny
Co? Gdzie? Kiedy?

Wadowice zapraszają na Piknik Militarny

Urząd Miejski w Wadowicach serdecznie zaprasza na wyjątkowe, spektakularne wydarzenie! Spotkajmy się całymi rodzinami już 1 sierpnia na Stadionie MKS Skawa Wadowice na wielkim Pikniku Militarnym – w programie niezliczona ilość atrakcji!

Chciałbyś zobaczyć samochód legendarnego Hansa Klossa albo usiąść w prawdziwym czołgu? Z nami nie tylko obejrzysz wojskowe pojazdy, ale również będziesz mógł przejechać się prawdziwym wojskowym pojazdem gąsienicowym!

Jednostki wojskowe, policja, straż pożarna, służba więzienna i stowarzyszenia proobronne będą prezentować swoje wyposażenie, a rekonstrukcja historyczna bitwy z okresu II wojny światowej z pewnością zrobi wrażenie na młodszych i starszych!

Do tego pokazy sztuk walki i samoobrony, testowanie sprzętu do wykrywania min, żołnierska kuchnia, strefa zabaw dla najmłodszych i wiele innych atrakcji.

Naturalnie, wraz z harcerzami, nie zapomnimy uczcić godziny “W” w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Dla miłośników muzyki zaprezentują się orkiestry dęte z Choczni i Kleczy, a na sam koniec, jako wisienka na torcie wystąpi dla Państwa Olga Avigail w koncercie szlagierów międzywojennych.

Piknik Militarny
Wadowice, Stadion MKS Skawa Wadowice
1 sierpnia 2021 roku
W godzinach od 14.00 do 21.00

Będzie się działo!

Foto: Piknik Militarny 2018

Malwina

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz