Strona główna » Oszałamiające widowisko na wadowickim rynku!
Co? Gdzie? Kiedy?

Oszałamiające widowisko na wadowickim rynku!

Monumentalna inscenizacja ze wspaniałymi efektami wizualnymi i potężną dawką emocji w Wadowicach! Teatr KTO w najbliższy piątek na wadowickim rynku zaprezentuje kultowy już spektakl pt. „Ślepcy”, który dotąd grany był ponad 100 razy na całym świecie wzbudzając zachwyt zarówno widzów jak i krytyków teatralnych.

Spektakl „Ślepcy” w reżyserii Jerzego Zonia jest wstrząsającym studium kondycji ludzkiej. W niewyjaśnionych okolicznościach ludzie tracą wzrok. Epidemia rozpowszechnia się tak szybko, że wszyscy stają się wobec niej bezradni, a wybuchająca panika wprowadza chaos w pozornie ułożonym świecie. Monumentalne widowisko plenerowe – w 10 lat po premierze – w roku, w którym pandemia koronowirusa zatrzymała świat, jest jeszcze bardziej dotkliwą diagnozą współczesnych mechanizmów, nieracjonalnych wyborów, strachu, nieuczciwości i dezinformacji. Coś co wczoraj wydawało się fikcją, dzisiaj może okazać się rzeczywistością…

Spektakl prezentowany był m.in.: w Korei Południowej, Iranie, Meksyku, Kolumbii, Rosji, Kostaryce, a w najbliższy piątek 30 lipca o godz. 20:30 widzowie będą mogli go zobaczyć na Placu Jana Pawła II.

Organizatorzy wadowickiego plenerowego widowiska Wadowickie Centrum Kultury oraz Urząd Miejski w Wadowicach proszą o stosowanie się do procedur sanitarnych związanych z pandemią. Wstęp jest bezpłatny!

Malwina

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz