Strona główna » Najpiękniejszy uśmiech mieszkańców Wadowic!
LUDZIE

Najpiękniejszy uśmiech mieszkańców Wadowic!

Jeszcze do końca sierpnia trwa konkurs fotograficzny na „Najpiękniejszy uśmiech mieszkańców Wadowic”. Każdy uczestnik może przesłać trzy prace przedstawiające portrety mieszkańców gminy Wadowice. Technika zdęć jest dowolna! Wspólnie stwórzmy galerię portretów wadowiczan!

Konkurs jest wydarzeniem, które towarzyszyło wystawie plenerowej Elżbiety Dzikowskiej pt. ”Uśmiech świata”, prezentowanej na Placu Jana Pawła II w dniach 29 czerwca – 19 lipca br. Organizatorem konkursu jest Wadowickie Centrum Kultury, a jej patronami: Elżbieta Dzikowska – podróżniczka, autorka książek i programów telewizyjnych, Burmistrz Wadowic – Bartosz Kaliński oraz Grupa Maspex.

Prace konkursowe należy wysłać na adres: centrum@wck.wadowice.pl z dopiskiem w tytule: Uśmiech Wadowic wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia dostępną na stronie internetowej www.wck.wadowice.pl .

Nagrodami w konkursie są albumy fotograficzne i biografie Elżbiety Dzikowskiej, zestawy upominków od Grupy Maspex, a laureat I miejsca otrzyma nagrodę specjalną ufundowaną przez Burmistrza Wadowic. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz