Strona główna » HOLEVIATERS bawił publiczność w Targanicach
KULTURA

HOLEVIATERS bawił publiczność w Targanicach

Świetny kontakt z publicznością od pierwszego spojrzenia, autoironia, głębia emocji docierająca ze sceny do publiczności, błyskotliwe aranżacje, ruch, taniec, zmiana nastroju, żart, łzy, zadziorność, szczere słowa, autentyzm przekazywanych dźwięków – wszystko to mieszało się idealnie w muzycznym tyglu w perfekcyjnych proporcjach podczas koncertu zespołu HOLEVIATERS,

Na scenie Wiejskiego Domu Kultury w Targanicach gościł HOLEVIATERS. Piszą o sobie tak: “Polski zespół, charakteryzujący się niecodziennym połączeniem szeroko pojętej muzyki folk z brzmieniem swingowych standardów, ballad jazzowych. Repertuar zespołu oparty jest na utworach muzyki Łuku Karpat zaaranżowanych na styl rozkwitającego w latach 30-40 swingu i jazzu”.

HOLEVIATERS zagrał live w Targanicach, pierwszy raz od bardzo długiego czasu. Z ręką na sercu drugi sierpniowy koncert zaliczyć można w poczet najbardziej nieoczekiwanych, przepięknych, pełnych prawdy i szczerych, ludzkich emocji – prawdziwych, empirycznych wydarzeń muzycznych.

Foto: Jarek Skupień

Malwina

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz