Strona główna » Złote, Diamentowe i Żelazne Gody w Gminie Spytkowice
LUDZIE

Złote, Diamentowe i Żelazne Gody w Gminie Spytkowice

W Bachowicach odbyła się piękna i wzruszająca uroczystość Jubileuszu długoletniego pożycia małżeńskiego.

W gronie Jubilatów znalazły się pary z terenu gminy Spytkowice, które świętowały złote, diamentowe oraz żelazne gody. Z tej okazji Wójt Gminy Spytkowice Mariusz Krystian oraz Przewodniczący Rady Gminy Spytkowice wręczyli Jubilatom świętującym 50-lecie pożycia małżeńskiego odznaczenia państwowe przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Ponadto wszyscy Jubilaci otrzymali listy gratulacyjne, kwiaty oraz zgodnie z obowiązującym od 2019 roku na terenie Gminy Spytkowice Programem Pomocy Rodzinie jednorazowe świadczenie pieniężne.

Uroczystość uświetnił występ uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bachowicach.

Jubileusz Złotych Godów obchodzili Państwo:
Józefa i Józef Augustyniakowie, Władysława i Antoni Bobikowie, Anna i Stanisław Cieślikowie, Danuta i Franciszek Domagałowie, Zofia i Franciszek Dziubowie, Stanisława i Józef Dziubowie, Zofia i Aleksander Gańkowie, Stefania i Henryk Gurdkowie, Krystyna i Józef Jędrowie, Maria i Józef Jędrochowie, Kazimiera i Władysław Kajdasowie, Helena i Marian Klimczakowie, Janina i Stanisław Kornasiowie, Janina i Józef Koziołowie, Władysława i Jan Łąkowie, Bronisława i Władysław Macudowie, Maria i Edward Skwarczyńscy, Janina i Stanisław Szczerbikowie.

Jubileusz Diamentowych Godów obchodzili Państwo: Zofia i Tadeusz Kajfaszowie, Zofia i Tadeusz Wójtowiczowie, Krystyna i Tadeusz Koziołowie, Maria i Stanisław Ścierowie.

Jubileusz Żelaznych Godów obchodzili Państwo: Maria i Stanisław Ciemierowie.

Wszystkim Szanownym Jubilatom gratulujemy tak długiego, zgodnego i szczęśliwego pożycia małżeńskiego oraz życzymy zdrowia, spokoju oraz samych radosnych dni i kolejnych wspaniałych rocznic. Niech to wyjątkowe święto będzie okazją nie tylko do wspomnień, ale także do pogodnego spojrzenia w przyszłość.

Źródło: UG Spytkowice

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz