Strona główna » Dieta i treningi, czyli jak odchudzić się nie wychodząc z domu?
PROMOCJA

Dieta i treningi, czyli jak odchudzić się nie wychodząc z domu?

Zrzucenie kliku, a nawet kilkunastu kilogramów jest możliwe bez wychodzenia z domu.  To lepsza opcja dla tych, którzy nie chcą tracić czasu na dojazdy do siłowi. Nie musisz również martwić się odpowiednią dietą, ponieważ gotowe posiłki przyjadą do Ciebie. Catering dietetyczny to idealne rozwiązanie, które niesie szereg korzyści. Możesz w 100% skoncentrować się na pracy, a przy okazji chudnąć. Zobacz, jak to zrobić.

Zacznij od dopasowanego jadłospisu

 Nie musisz tracić czasu na planowanie, zakupy i przesiadywanie w kuchni. Możesz zupełnie oddać się pracy, a w wolnej chwili poświęcić swoim pasjom. To ważne, bo proces odchudzania, żeby był skuteczny, musi być również przyjemny. Dieta pudełkowa Bielany Wrocławskie to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie dysponują wolnym czasem na gotowanie, nie wiedzą, jak zbilansować posiłki i nie mają zdolności kulinarnych. Wystarczy, że znajdziesz profesjonalny catering dietetyczny w Twojej miejscowości, a reszta potoczy się sama. Firmy, które dostarczają jedzenie pod drzwi, opracowują menu przy pomocy wykwalifikowanych dietetyków. To oni komponują posiłki w taki sposób, by zawierały one odpowiednią dawkę energetyczną na każdy dzień. Ty wybierasz tylko gotowe menu, które ma odpowiednią dla Ciebie wartość kaloryczną i składa się z takich posiłków, które lubisz. Oferta jest na tyle bogata, że bez problemu dopasujesz ja do siebie. Niezależnie od tego, czy jesteś veganem, nie jesz glutenu lub nie spożywasz laktozy. Taka dieta pudełkowa to perspektywa lepszego życia. Oszczędzasz czas, próbujesz nowych potraw, nie musisz uzupełniać lodówki i sprzątać po gotowaniu. Jeżeli się wahasz, zamów zestaw testowy i sam przekonaj się, czy warto.

Dołącz ruch, by wzmocnić efekt

Catering dietetyczny to dobra opcja na start. Jeśli jednak zależy Ci na szybkim efekcie i zdrowiu, dołącz do tego ruch. Wystarczy zacząć od 3 do 4 treningów tygodniowo. Jeśli to wciąż za dużo, możesz zacząć od 10000 kroków dziennie. Ustaw licznik na telefonie lub specjalnie opasce i do dzieła. Nawet podczas sprzątania Twoje kroki będą się liczyć. Jeśli po południu będzie brakować Ci kilka tysięcy, ubierz dres i zrób parę okrążeń wokół bloku. Umówiłaś się na spotkanie z przyjaciółką w centrum? Idź pieszo. Nie musisz gotować, bo dieta pudełkowa oszczędza Twój czas, więc wykorzystaj go na dodatkowy ruch. Jeżeli po pierwszym miesiącu zobaczysz, że efekty są niewystarczające, wtedy zdecyduj się na intensywniejsze treningi. Interwały 2-3 razy w tygodniu poprawią efekty. Nie musisz wychodzić do siłowni. Włącz komputer i korzystaj z gotowych planów treningowych za darmo. W sieci znajdziesz wiele darmowych filmów i porad, od czego zacząć. Sam wybierasz dietę i ustalasz rodzaj oraz poziom ćwiczeń. Pracujesz zdalnie w domu? Postaraj się co 1,5 godziny na macie zrobić kilka przysiadów, by rozprostować kręgosłup i przewietrzyć głowę.

Fakty są takie, że najlepsze efekty osiągniesz, kiedy połączysz odpowiednią dietę i aktywność. Fit może być każdy, niezależnie od wieku i zamożności. Absolutnie każdy może znaleźć również czas na godzinny, intensywny spacer kilka razy w tygodniu i pozwolić sobie na catering dietetyczny. Sprawdź ofertę dobrych firm, czasem taka gotowa dieta pudełkowa jest tańsza i smaczniejsza niż samodzielne gotowanie w domu. I najważniejsze: bądź systematyczny i nie poddawaj się. Bez wiary, że się uda i regularnego działania rezultaty będą marne.

Co znajdziesz w ofercie TimCatering.pl: dieta standardowa, dieta sportowa, dieta z niskim indeksem glikemicznym, dieta bezlaktozowa, dieta bezglutenowa, dieta wegańska, dieta wegetariańska, dieta wegetariańska z rybami

Malwina

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz